Strona główna


Aktualności

6cze

Zeszyt Naukowy (47)

Zapraszamy do lektury 47 numeru Zeszytu Naukowego Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Bieżący numer jest poświęcony interdyscyplinarnym zagadnieniom związanym z finansami i ekonomią. Zapraszamy do lektury!

Więcej

20gru

Zeszyt Naukowy 46

Zapraszamy do lektury nowego wydania Zeszytu Naukowego. Tym razem wszystkie artykuły poświęcone są szeroko rozumianej problematyce zarządzania i poświęcone są aktualnym problemom z tego zakresu. Wszystkie teksty opublikowane w bieżącym numerze periodyku pomyślnie przeszły proces recenzji i akceptacji do druku. Warto podkreślić praktyczny aspekt wszystkich...

Więcej

12gru

Zeszyt Naukowy (44)

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Zeszytu Naukowego. Tym razem tematyka całości bieżącego numeru poświęcona jest problemom informatyzacji służby zdrowia - tematyce niezwykle ciekawej oraz aktualnej z punktu widzenia zmian instytucjonalnych i reform systemu ochrony zdrowia. Zapraszamy do lektury!

Więcej

15paź

Zeszyt Naukowy 45

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Zeszytu Naukowego Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Bieżący numer poświęcony jest interdyscyplinarnym zagadnieniom związanym z zarządzaniem i ekonomią.

Więcej

21mar

Zeszyt Naukowy (43) – Informatyka

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Zeszytu Naukowego Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Tym razem opublikowane artykuły w całości dotyczą problematyki informatyki i stanowią przejaw prac naukowo-badawczych prowadzonych na Wydziale Zarządzania, Finansów i Informatyki w obszarze nauk technicznych – dziedzina nauk technicznych: dyscyplina...

Więcej

Copyrights © 2013 Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Wszelkie prawa zastrzeżone. (0.085)